Zistite, prečo je táto 81-ročná babička hovorí o meste

** Tento článok bol odstránený – admin **

Zistite, prečo je táto 81-ročná babička hovorí o meste

Spochybnenie myšlienky, že staršie dámy sú pomalé, je 81-ročná Michalina Borowczyk-Jędrzeje. Poľská babička je hrdým majiteľom vozu Subaru WRX STI 2016, čo je auto, ktoré si každý deň vychutnáva. Fotografie a videoklipy, ktoré riadila chladné športové auto, sa odohrali vírusom online, veľa na pobavenie mladších poľských obyvateľov.

Michalina odprezentovala svojim médiám, že od detstva je veľmi vášnivá rýchlymi autami. A teraz, keď je v dôchodku, má dostatok času na to, aby v meste prechádzala svojim obľúbeným autom. Niektoré správy naznačujú, že Subaru nie je prvým vozidlom Michaliny – predtým mala vlastne niekoľko Opel, BMW, Mazda a Honda. Subaru bola však vždy jej obľúbená a 13 rokov ju zachránila predtým, než mohla konečne dovoliť vozidlo s hodnotou 46 000 eur (50 285 eur). “Milujem zvuk jeho motora,” povedala. “Je to potešenie. Toto auto má dušu, srdce a na rozdiel od ostatných automobilov ma to dostalo. ”

Michalina, obyvateľka mesta Katovice, často odváža svoje autá do iných miest, ako aj Czestochowa, Krakov a Vroclav. Dokáže dokázať až 6 000 až 9 000 míľ jazdy za rok, čo vôbec nie je zlé vzhľadom na jej vek. Samozrejme, údržba týchto vozidiel nie je úplne lacná, ale úspory z jej investícií a nájomného z jej zdedených nehnuteľností pomáhajú udržať jej nákladné hobby.

Tento príbeh vám ukáže, že nemusíte prestať baviť len preto, že ste starší. Ak 81-ročná dáma môže riadiť Subaru WRX s výkonom 300 koní, môžem rozhodne pokračovať v hraní videohier bez toho, aby som sa bála, že ľudia si môžu myslieť, že som nezrelá. Vďaka Michaline! Oh, a mám rád svoje ručné rukavice.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *